O mnie

Moja przygoda z bankowością zaczęła się ponad 8 lat temu. Pozwoliło mi to na poznanie branży od środka w wielu aspektach, zarówno jako pracownik banku jak i osoba współpracująca z każdą z tych instytucji jako niezależny doradca. Dzięki temu mogę rzetelnie pomóc w uzyskaniu kredytu jednocześnie unikając niepotrzebnych błędów.

Dzięki pasji do usług związanych z nieruchomościami pozyskałam wiedzę nie tylko o kredytach, ale i o transakcjach na rynku nieruchomości. W 2008 roku uzyskałam Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Współpracuję z 26 bankami, które są na Polskim rynku. Nie jestem związana z żadnym z nich kapitałowo, przez co gwarantuję Państwu wybór najlepszego rozwiązania pozwalającego na sfinansowanie wymarzonej nieruchomości. Usługi które świadczę są dla Państwa bezpłatne – wynagrodzenie pokrywa bank po zrealizowaniu transakcji, przez co mają Państwo gwarancję iż moja praca zostanie wykonana z należytą starannością. Oferty przedstawiane przeze mnie są wyselekcjonowane zgodnie z Państwa potrzebami i możliwościami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiem jak wynegocjować w Bankach najlepsze warunki.

Współpracując z Państwem daję z siebie 100% energii i potrzebnego czasu tak abyście WY nie musieli go poświęcać na bieganie od banku do banku w celu porównywania często zagmatwanych ofert.

Zapraszam do współpracy…Po Ludzku

Natalia Otulak

Doradca Kredytowy, Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami